99 Yazı PDF

Tunisiamobilitycongress.com 99 Yazı Image
AÇIKLAMA

PDF formatında 99 Yazı. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan 99 Yazı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Arzum Uzun, ’99 Yazı’nda 20. yüzyılın son yazını, sevilen kahramanı Bilun Yılmaz’ın gözünden, onun arkadaş çevresi ekseninde Bodrum’un renkli atmosferinde, kahkahalara boğulacağınız, ağlamaktan kendinizi alamayacağınız eşsiz bir kurguyla anlatıyor.Sevilen romanları Süper Über ve Bitli Pileyboy’un kahramanları, Bilun, Cenda, Cenk, Ayda ve Luna’yı 15-18 yaşlarına döndürüp aynı yazlıkta buluşturduğu bu hikayede yazar, genç olmaya, ilk deneyimlere ve 90’ların o müthiş atmosferine; sosyo-kültürel yapı, zamanın ruhu, aile bağları, insan ilişkileri ve bir grup gencin yetişkinlik hayatlarını kökten değiştirecek olaylar dizisiyle mercek tutuyor. ’99 Yazı bir gençlik romanı değil. Geçmişin geleceği nasıl şekillendirdiği üzerine tasarlanmış, eğlenceli anlatımıyla güldüren, dramatik yapısıyla hüzünlendiren bir anlatı. Eski Türkiye’ye ve Y kuşağına bir de Arzum Uzun’un gözünden bakın. (Tanıtım Bülteninden)  

20.75 TL. 99 Yazı-Alfa Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

BILGI

YAZAR: Arzum Uzun

DOSYA ADI: 99 Yazı.pdf

ISBN: 9786051718866

YAYIN TARIHI: none

DOSYA BOYUTU: 7,67 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Roman - Destek Yayınları - 99 Yazı

99 Yazı, bir kere genç olduysanız, mutlaka okumanız gereken, elinizden düşüremeyeceğiniz, nasıl bittiğini anlamayacağınız, şaşırtıcı sonunu hayatınızın sonuna dek unutamayacağınız bir roman.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

99 Yazı Denize Sıfır Kalp Hizasında | kitapyurdu.com

99 Yazı 24,30 TL ile n11.com'da! Edebiyat fiyatı ve özellikleri, Kitap kategorisinde. 99 Yazı. Arzum Uzun. Ürün yorumu yok. Adet* Stokta kalan son 4 ürün!

İLGILI KITAPLAR